Інформаційні дисплеї

Інформаційний дисплей (табло) — це пристрій візуалізації текстової, графічної чи відео інформації. Для використання в бізнесі ми рекомендуємо вибирати професійні пристрої візуалізації, тому що такі дисплеї мають низку незаперечних переваг у порівнянні з побутовими пристроями. Основні відмінності професійних дисплеїв полягають у підвищеній яскравості, роботі 24/7, відображенні статичної інформації без ефекту вигоряння та підвищеної надійності в експлуатації.

Для кого буде актуальним

Зали для нарад та переговорів

Музейні комплекси

Роздрібна торгівля

ТВ-студії

Освітній заклад

Пасажирські термінали

Що ми можемо запропонувати

Інформаційні дисплеї все-в-одному із вбудованим комп’ютером та тач-екраном використовуються як цифрові вивіски та як інтерактивні гіди.

Моделі з інфрачервоним тач-екраном мають вбудований динамік і більш точний відгук від натискання. Міцне скло захищає екран від пошкоджень.

Промислові монітори — це рішення, яке застосовується в будь-яких місцях, де потрібна наочна демонстрація та відображення інформації.

Дисплеї з роздільною здатністю 4K — це новий професійні LCD дозволом 3840×2160.

Дисплеї в вандалозахищеному корпусі здатні витримати великі ударні навантаження і захистити лицьову панель дисплея від подряпин.

Дисплеї для вуличної установки працюють поза приміщенням на відкритому повітрі при великому перепаді температур у будь-яких погодних умовах.

Індивідуальний підхід

Фахівці компанії «Візуальні технології» підберуть професійний дисплей, який найбільше підходить для вирішення Вашого завдання, виконають проекти з побудови мережі дисплеїв та написання програмного забезпечення.

Реалізовані проекти

Сесійна зала Одеської обласної ради

Зал має цифрову конференц-систему з функцією електронного голосування.

Сесійна зала Київської обласної ради

Конференц-система дозволяє контролювати перебіг засідання

Багатофункціональний конференц-зал Центру ДЗК України

Реалізовано систему відображення інформації та аудіо

Заповніть форму, і ми зв'яжемось з Вами

захистний код

Дякуємо!

Ваше оповіщення відправлено

Контакти

+38 044 536 10 52

info@visualtex.com.ua

Україна, 01042, м. Київ, вул. Іоанна Павла ІІ, 4/6 корп. «В» офіс 718