Конференц-система

Конференц-система – це програмно-апаратний комплекс обладнання для проведення колективних заходів, який забезпечує виконання таких функцій, як виступ та дискусія, реєстрація персональними картками, голосування та синхронний переклад. Основою конференц-систем є спеціальні пульти. Співробітники компанії «Візуальні технології» допоможуть підібрати необхідні пристрої як бюджетного рівня, так і систем конференц-зв’язку провідних європейських виробників.

Для кого буде актуальним

Сесійні зали обласних та міських рад

Готельні комплекси

Виставкові комплекси

Інформаційні агенції

Навчальні аудиторії

Кімнати для переговорів

Наші продукти

Настільні конференц-системи підходять для використання в сесійних залах та інших приміщеннях, де проводяться колективні заходи.

Бездротові конференц-системи підійдуть для розташування пультів у будь-яких зручних місцях у радіусі дії передавального пристрою.

Конференц-системи з вбудованим РК-екраном дадуть можливість ознайомитися з порядком денним, регламентом або іншими документами.

Конференц-системи з функцією голосування працюють у різних режимах, таких як «ЗА/Проти/Утримання» або рейтингове голосування.

Конференц-системи з функцією реєстрації персональною карткою необхідні для реєстрації делегатів, депутатів пластиковою карткою.

Системи синхронного перекладу забезпечать якісний переклад заходів, зустрічей та конференцій за участю іноземних спікерів.

Індивідуальний підхід

Звернувшись до компанії «Візуальні технології», Ви отримаєте повний комплекс послуг щодо встановлення конференц-системи, а також виконання робіт «під ключ» з інсталяції всього комплексу технічних пристроїв.

Реалізовані проекти

Сесійна зала Одеської обласної ради

Зал має цифрову конференц-систему з функцією електронного голосування.

Сесійна зала Київської обласної ради

Конференц-система дозволяє контролювати перебіг засідання

Багатофункціональний конференц-зал Центру ДЗК України

Реалізовано систему відображення інформації та аудіо

Заповніть форму, і ми зв'яжемось з Вами

захистний код

Дякуємо!

Ваше оповіщення відправлено

Контакти

+38 044 536 10 52

info@visualtex.com.ua

Україна, 01042, м. Київ, вул. Іоанна Павла ІІ, 4/6 корп. «В» офіс 718