Промислове відеоспостереження

Системи промислового відеоспостереження – це комплекс апаратно-програмних засобів, що дозволяє передавати візуальну картинку того, що відбувається з контрольованих об’єктів шляхом встановлення камер відеоспостереження. Наша компанія пропонує комплексні системи безпеки з інтелектуальними функціями, що включають камери з високою роздільною здатністю, програмне забезпечення, рішення для контролю доступу і самонавчальні функції відеоаналітики. Системи відеоспостереження забезпечать ефективний захист Вашої власності, співробітників та активів.

Для кого буде актуальним

Безпечне місто

Об’єкти транспортної інфраструктури

Банківські установи

Торгово-розважальні та бізнес-центри

Приватна власність

Комерційні організації

Наші продукти

Різні типи камер, такі, як камери HD, HD Pro, циліндричні високої чіткості, купольні мікрокамери, панорамні HD камери і т.д.

Відеоаналітику дозволяють здійснити системи компанії Avigilon, які аналізують відео, забезпечуючи високий рівень захисту об’єктів.

Програмне забезпечення, яке відрізняється простим інтерфейсом, який дозволяє ефективно взаємодіяти і швидко реагувати.

Відеоенкодер компанії Avigilon, який є найбільш економічним способом для переходу від поточної застарілої системи до мережевої IP-системи.

Мережні пристрої запису з можливістю легко інтегрувати в систему відеоспостереження, вони дозволяють досягти максимальної продуктивності та надійності.

Аксесуари для систем відеонагляду, у тому числі об’єктиви для купольних та стаціонарних камер, корпусу камер та додаткові кріплення.

Індивідуальний підхід

Спеціалісти компанії «Візуальні технології» допоможуть Вам підібрати комплекс обладнання, а також виконають проектування, постачання, монтаж та, за необхідності, нададуть послуги з обслуговування систем відеоспостереження

Реалізовані проекти

Заповніть форму, і ми зв'яжемось з Вами

захистний код

Дякуємо!

Ваше оповіщення відправлено

Контакти

+38 044 536 10 52

info@visualtex.com.ua

Україна, 01042, м. Київ, вул. Іоанна Павла ІІ, 4/6 корп. «В» офіс 718